Senzorická masážna podložka pre psov Puzzle "Mix" 14 prvkov Fyzioterapie psů

  • Výrobca: Ortek
  • Kód produktu: 10174
  • Dostępność: Out Of Stock
87,9 €
Nie je k dispozícii
Oznámiť o dostupnosti tovaru

Doprava zdarma

Masážna podložka Ortek je poťah zložený z veľkého počtu vyvýšených puzzle prvkov. Podložky Ortek sú pôvodne určené pre deti, ale sú vhodné aj pre psy a mačky.
 
Podložka na puzzle sa používa na výcvik psov, fyzioterapiu a rehabilitáciu. Počas aktívnej fyzioterapie sa so psom cvičí v telocvični alebo na fyzioterapeutickej podložke. 
Počas cvičenia na našich masážnych podložkách sa trénuje hlboká citlivosť a uvedomovanie si tela. Pes musí vnímať interakciu trupu, hlavy a jednotlivých končatín. 
Proprioreceptory na spodnej strane labiek prenášajú do mozgu informácie o polohe, postoji a pohyboch tela.
Tento výcvik môže zohrávať dôležitú úlohu aj pri psoch, ktoré nemajú neurologické problémy, napríklad ak pes častejšie zakopáva alebo nedokáže správne odhadnúť pohyb.
Patria sem jemné motorické zručnosti, ktoré sú zodpovedné za koordináciu, hĺbkovú citlivosť, cit pre telo, koncentráciu, rýchlosť a bezpečné vykonávanie pohybov.
Je dôležité, aby pes cvičil pomaly a kontrolovaným spôsobom.
 
Masážna senzorická podložka sa skladá z 14 puzzle. 
Veľkosť modulu: 26x26 cm.
 
Materiál : PVC (bezpečný, bez škodlivých prímesí, hypoalergénny)
Kontraindikácie : Poranenia alebo zápalové stavy kože, úrazy.
Starostlivosť : Podložka sa ľahko používa a ľahko čistí pod tečúcou vodou. V prípade potreby ho môžete vyprať v pracích prostriedkoch a vysušiť prirodzeným spôsobom.

Zanechať recenziu

* — Povinné polia

* — Povinné polia

Podobné modely

Užitečné informace

Videorecenzie našich zákazníkov

Výhody: Velikost,skladnost,jednoducha moznost presunu
Nedostatky: --
Komentujte: Puzzle jsme koupili pro triletou dcerku k léčbě plochých nohou. Dodání proběhlo velmi rychle,v pátek objednáno-v pondělí doručeno. Po podlozkach se dcerce libi chodit,poskakovat,lze dily spojit,ale rozlozit take jednotlive po pokoji. Zatim zaujalo velmi,snad nam to vydrzi a hlavne take prinese vysledky ve zlepseni stavu.
Renata GAMBOVA (Dátum recenzie: 24.01.2023)
Komentujte: Tuto podložku máme v Rodinném centru, kam chodí maminky s dětmi do 4 let. Děti (vlastně i maminky) jsou z ní nadšené. Ti, kteří neumí chodit, po ní lezou, starší po ní chodí, kluci zkoušejí, jestli jejich auta přejedou přes ,,kameny” nebo ,,šišky” a holčičky to používají i jako chodníček u domečku. Prostě si každý najde své využití. Podložku nejvíce používáme na cvičení s dětmi nebo jako část ,,opičí dráhy”. Dětem se moc líbí a rády po ní chodí. Je příjemná na nohy, přenosná, snadno omyvatelná a proto...
Adéla Horáková (Dátum recenzie: 14.10.2022)