Podpätky sú minulosťou! Dnes je pohodlie dôležitejšie ako móda

Zobrazení: 601

Obuv pre starších ľudí a nielen pre nich!

Každá žena v určitom okamihu dospeje k tomu, že čoraz menej nosí podpätky a s radosťou sa rozhodne pre pohodlnú, ortopedickú nízku bežeckú obuv. Nemusí to byť nevyhnutne spôsobené vekom, ale jednoducho tým, že sa stále viac staráte o svoje zdravie. Keď vo svojej bezstarostnej mladosti letíte ulicami bez toho, aby ste pod sebou cítili ihly, ani vás nenapadne, že mnohí starší ľudia a staršie ženy, ktorých sužuje artritída, by mali zdravšie a silnejšie nohy, keby nenosili nepohodlné topánky.

Výhody obuvi (dámska ortopedická obuv), o ktorých sa hovorí v tejto publikácii, sú zrejmé: každý model je určený na každodenné nosenie s cieľom udržať nohy čo najmenej nepohodlné. Preto tvrdíme, že tieto topánky by boli ideálne pre dôchodkyne, pre babičky, ktoré aktívne chodia s neposednými vnúčatami, a pre staršie ženy, ktoré si cenia pohodlie oveľa viac než snahu za každú cenu trafiť do trendu.

Neberte však hneď teraz správu "pohodlná obuv pre babičky" a nepredstavujte si v mysli beztvaré lodičky so širokými nohami. Modely, ktoré ponúkame pre starších ľudí a pre tých, ktorí chápu, že zdravie nôh určuje pohodu a vitalitu tela. To znamená, že si nie sú vôbec podobné! Tak ako sa vek dámy odvíja od jej duševného stavu, tak aj ortopedická obuv 4Rest Orto pre starších ľudí - a nielen pre nich! - nie je definovaná ich vonkajším vzhľadom, ale ich špeciálnou konštrukciou. Je to konštrukcia, premyslene navrhnutá tak, aby poskytovala sľubované pohodlie, na ktoré skôr či neskôr (skôr je lepšie :) každý príde.

Čo je na tomto špeciálnom dizajne také zvláštne a čím sa naša ortopedická obuv pre dospelých líši od bežnej obuvi?

V prvom rade je to vrstvenie modelu. Nie je to len stielka, kožený zvršok a podrážka. A ak hovoríme, že dizajn je šikovný, tieto slová sú založené na tvrdých faktoch.

Z vnútornej strany je model vystlaný kombinovanou podšívkou zloženou z mäkkej kože a jemného textilného materiálu. Rukami môžete cítiť aj penové vložky, ktoré sú navrhnuté tak, aby jemne tlmili miesta, kde sa jemná pokožka chodidiel dostáva do kontaktu so švami.

Mäkká stielka z peny EVA má fyziologický reliéf, zhustený v oblasti päty a strednej časti chodidla, a zároveň rieši problém dodatočného odpruženia a podpory. Materiál EVA je na túto funkciu ideálny: je dostatočne pružný na to, aby odrážal únavu z každého kroku, a dostatočne mäkký na to, aby noha vytvorila bezchybnú individuálnu stielku

Celú konštrukciu podopiera odolná podrážka s integrovanými vzduchovými vankúšmi, ktoré poskytujú tlmenie pri chôdzi. Nejde o žiadne mýtické detaily, ktoré by vraj opisovali špeciálnu obuv: ak rukou pevne zatlačíte na stielku a napodobníte celé telo, pocítite tlmiace vlastnosti.

Každý model sa spolieha na stielku, ktorá podporuje pozdĺžnu a priečnu klenbu chodidla. Stielka je odnímateľná, pretože s pribúdajúcim vekom už noha nemusí túto časť potrebovať. Ak sa rozhodnete pridať stielku, uistite sa, že tak urobíte pod odborným dohľadom, pretože nesprávne miesto na prilepenie dielu zničí všetku našu snahu o dosiahnutie pohodlia pre vaše nohy.

Modely v tejto kolekcii umiestňujeme nielen ako obuv pre starších ľudí. Kľúčovým pojmom je tu pohodlie, ktoré rozhoduje o tom, či ste ochotní dať mu prednosť pred modelmi, ktoré deformujú vaše nohy.

Kolekcia je ideálna pre dámy všetkých vekových kategórií, ktoré uprednostňujú pohodlnú chôdzu, ako aj pre staršie ženy v dôchodkovom veku. Vek však opäť nie je rozhodujúcim faktorom. Vďaka neutrálnemu štýlu našich topánok a čižiem môžeme ponúknuť akýkoľvek model všetkým dámam bez výnimky.

A kdybyste nahodou potřebovali masažní pomůcky k prevenci a lečbě onemocnění nohou, tak to také máme v nabídce.

* — Povinné polia

Najpredávanejšie produkty