Antidekubitný ortopedický pohánkový matrac J2401

  • Výrobca: Olvi
  • Kód produktu: 09927
  • Dostępność: Out Of Stock
85,6 €
Nie je k dispozícii
Doprava zdarma

Pohánkový antidekubitný matrac sa používa na spánok a odpočinok, počas rehabilitácie alebo starostlivosti o ležiacich pacientov, na zmiernenie svalového napätia a zlepšenie krvného obehu.

Vlastnosti matraca:

  1. Zabraňuje tvorbe preležanín.
  2. Odporúča sa na osteochondrózu, skoliózu.
  3. Valce a pohánka robia ľahkú masáž.
  4. Vďaka tvaru matraca a výplne môže vzduch voľne cirkulovať a na matraci nebude ani horúci, ani studený.
  5. Matrac má výrazný relaxačný účinok. Valčeky sa takmer necítia, povrch je plochý, nie príliš tvrdý alebo príliš mäkký.

Zloženie

Plnenie - olúpané pohánkové šupky.
Poťah na matrac - bavlna.
Zip vám umožňuje doplniť aromaterapeutické výrobky.

Kontraindikácie

Nepoužívajte, ak ste alergický na materiály výrobku. Ak trpíte konkrétnym ochorením, odporúča sa pred použitím konzultovať s lekárom.

Pokyny na starostlivosť o výrobok

Výplň neumývajte a zabráňte jej navlhčeniu. Na poťahu matraca je zips, pomocou ktorého môžete výplň vysušiť a poťah umyť.

Skladovacie a záručné podmienky

Výrobok skladujte v miestnosti pri teplote 5 °C až 30 °C a relatívnej vlhkosti najviac 75 %; mal by byť tiež chránený pred zdrojmi tepla, prachom a priamym slnečným žiarením.

Záručná doba: 3 roky.

Rozmery: 180*80 cm

* Farba obalu sa môže líšiť od farby uvedenej na webovej stránke.

Zanechať recenziu

* — Povinné polia

* — Povinné polia

Užitečné informace

Videorecenzie našich zákazníkov

Výhody: Velikost,skladnost,jednoducha moznost presunu
Nedostatky: --
Komentujte: Puzzle jsme koupili pro triletou dcerku k léčbě plochých nohou. Dodání proběhlo velmi rychle,v pátek objednáno-v pondělí doručeno. Po podlozkach se dcerce libi chodit,poskakovat,lze dily spojit,ale rozlozit take jednotlive po pokoji. Zatim zaujalo velmi,snad nam to vydrzi a hlavne take prinese vysledky ve zlepseni stavu.
Renata GAMBOVA (Dátum recenzie: 24.01.2023)
Komentujte: Tuto podložku máme v Rodinném centru, kam chodí maminky s dětmi do 4 let. Děti (vlastně i maminky) jsou z ní nadšené. Ti, kteří neumí chodit, po ní lezou, starší po ní chodí, kluci zkoušejí, jestli jejich auta přejedou přes ,,kameny” nebo ,,šišky” a holčičky to používají i jako chodníček u domečku. Prostě si každý najde své využití. Podložku nejvíce používáme na cvičení s dětmi nebo jako část ,,opičí dráhy”. Dětem se moc líbí a rády po ní chodí. Je příjemná na nohy, přenosná, snadno omyvatelná a proto...
Adéla Horáková (Dátum recenzie: 14.10.2022)