Mäkký ortopedický vankúš s pamäťovým efektom "Sonata" Soft J2528

  • Výrobca: Olvi
  • Kód produktu: 10696
  • Dostępność: Out Of Stock
87,0 €
Nie je k dispozícii

Máte radšej mäkké vankúše? "Sonata" Soft je určite pre vás. Jedná sa o pohodlný ortopedický vankúš pre tých, pre ktorých je ťažké vybrať si túto posteľnú bielizeň. Rozmery: 66x38x12 cm.

Testovali sme vankúš

Jeho hlavným rozdielom je tvar a špeciálne plnivo, ktoré poskytujú pohodlie a podporu pre všetky polohy počas spánku. Nebudete ho musieť upravovať, je to už čo najpohodlnejšie. Mierny ohyb okraja vankúša, malá priehlbina v strede pre hlavu, optimálna výška (nie je ani príliš nízka, ani príliš vysoká) a priehlbina na ramene pri spánku na boku - to všetko prispieva k zdravému spánku a dobrému odpočinku.

Je veľmi príjemné prebudiť sa bez bolesti v krku a hlave, ale len s pocitom zotavenia obnoveného tela :)

Vlastnosti:

  • ergonomický tvar vyzerá nielen esteticky, ale aj pohodlne zapadá do tvaru tela;
  • veľkosť vankúša vám umožňuje pohodlne umiestniť, otáčať a udržiavať pohodlnú polohu;
  • pamäťová pena je mäkká a prispôsobuje sa hmotnosti a tvaru vášho tela, ale zároveň netlačí a udržuje krk vo fyziologicky správnej polohe;
  • perforované polstrovanie dodáva vankúšu hebkosť a zaisťuje vetranie a cirkuláciu vzduchu medzi vankúšom a pokožkou.

Pohodlná obliečka na vankúš úplne kopíruje tvar a okraje vankúša, bez jediného záhybu, bez záhybov a záhybov. Vankúš vám prinesie nielen pohodlie a zdravý spánok, ale aj estetické potešenie.

Zloženie:

Poťah: 35% viskóza, 50% polyester, 15% elastan.

Výplň - polyuretánová pena s pamäťovým efektom.

Rozmery: 66x38x12 cm

Pokyny na starostlivosť o výrobok:

- obliečku na vankúš perte podľa potreby a znečistenia;

- plnivo nevyžaduje špeciálnu starostlivosť, iba chemické čistenie.

Skladovacie a záručné podmienky:

Výrobok skladujte v miestnosti pri teplote 5 °C až 30 °C a relatívnej vlhkosti najviac 75 %; mal by byť tiež chránený pred zdrojmi tepla, prachom a priamym slnečným žiarením.

Zanechať recenziu

* — Povinné polia

* — Povinné polia

Užitečné informace

Videorecenzie našich zákazníkov

Výhody: Velikost,skladnost,jednoducha moznost presunu
Nedostatky: --
Komentujte: Puzzle jsme koupili pro triletou dcerku k léčbě plochých nohou. Dodání proběhlo velmi rychle,v pátek objednáno-v pondělí doručeno. Po podlozkach se dcerce libi chodit,poskakovat,lze dily spojit,ale rozlozit take jednotlive po pokoji. Zatim zaujalo velmi,snad nam to vydrzi a hlavne take prinese vysledky ve zlepseni stavu.
Renata GAMBOVA (Dátum recenzie: 24.01.2023)
Komentujte: Tuto podložku máme v Rodinném centru, kam chodí maminky s dětmi do 4 let. Děti (vlastně i maminky) jsou z ní nadšené. Ti, kteří neumí chodit, po ní lezou, starší po ní chodí, kluci zkoušejí, jestli jejich auta přejedou přes ,,kameny” nebo ,,šišky” a holčičky to používají i jako chodníček u domečku. Prostě si každý najde své využití. Podložku nejvíce používáme na cvičení s dětmi nebo jako část ,,opičí dráhy”. Dětem se moc líbí a rády po ní chodí. Je příjemná na nohy, přenosná, snadno omyvatelná a proto...
Adéla Horáková (Dátum recenzie: 14.10.2022)