Оrtopedické topánky

Dospelá ortopedická obuv - pre dámy

- Čo je šťastie ženy?
- Je to na odkopnutie topánok pod stolom a vydýchnutie si :)
Poznáte ten vtip? No nie je to o našich topánkach. Pretože ortopedická obuv 4Rest-Orto pre dospelých je taká pohodlná, že si ju jednoducho chcete obúvať. Ženy to vo všeobecnosti pochopia :) Najskôr si svoje dlho trpiace nohy obujú do špicatých podpätkov a úzkych lodičiek, a potom, ignorujúc všetky mysliteľné i nemysliteľné trendy, hľadajú niečo pohodlné, a Boh im pomáhaj, s módou!
Môžete si kúpiť aj ortopedická obuv dámska, ktorá je prezentovaná v kategórii demi-sezóna - skvelá ortopedicke prezuvky a topánky. Samozrejme, existuje aj pánska zdravotná obuv.

Účel obuvi v tejto kategórii

  • Pre nohy s chybami alebo už existujúcimi deformitami, takzvané "problémové" nohy, keď jediné, čo môže pomôcť, je obúvanie pohodlnej ortopedickej obuvi, aby sa nezhoršovali existujúce problémy a aby noha cítila mäkké podložie topánky alebo obuvi.
  • Nosenie pri cukrovke: je známe, že ľudia s cukrovkou potrebujú chrániť svoje nohy pred poškodením, preto ortopedicke prezuvky alebo topánky 4Rest-Orto zahalia vaše nohy do pohodlného kokónu z kože a textilu.
  • Ak je problémom hallux valgus (zjednodušene povedané "vyčnievajúca kosť") alebo je prítomná patológia zarastajúcich nechtov.
  • Akútna alebo chronická artritída, ako aj poranenia nôh, a to v období rekonvalescencie aj pri následnom každodennom nosení.
  • Zrelý vek, keď sa pohodlie unavených nôh cení nadovšetko.
  • Nadváha - naša ortopedická obuv je robustná a pevná, s vysokou mierou odolnosti.
Ortopedická obuv 4Rest-Orto sebavedomo zaujíma miesto v zóne pohodlia, kde koeficient pohodlia prevyšuje koeficienty módneho súladu, kombinovateľnosti a vhodnosti do komplexného súboru vzhľadov, a to všetko spolu.
Navyše, ak žena potrebuje ortopedickú obuv, nebude si pred topánky dávať kabelku alebo nohavice. Naopak, celý šatník sa prispôsobí jednému alebo dvom párom topánok, ktoré sa líšia podľa harmonickej kombinácie s kúpenými topánkami alebo čižmami. Pretože móda je vrtkavá a rozmarná a vaše zdravie je drahšie.
Keď vedome pochopíte potrebu kúpiť ortopedickú obuv, potom je prípad naozaj zlý. My dospelí sme takí, však? Začneme sa o seba starať až vtedy, keď sa situácia vyvinie do stavu blízkeho kritickému. Ak sa vás to týka, je čas vybrať si jeden z uvedených modelov.

Čo robí našu ortopedickú obuv pre dospelých pohodlnou?

Každý model bol starostlivo navrhnutý s mäkkými a hypoalergénnymi materiálmi, suchými zipsami a šnúrkami na nastavenie nártu a elastickými textilnými vložkami, ktoré zabraňujú odieraniu a otlakom v problematických oblastiach.

Pohodlie zaisťuje vnútorná konštrukcia topánky:

  • Stielka je vyrobená z mäkkej kože, ktorá si zachováva priedušné vlastnosti - a je skutočne ideálnym materiálom na vystielanie topánok zvnútra;
  • Stielka každého modelu je vystlaná viacvrstvovým polstrovaním zloženým z kože, textilného materiálu a peny, ktoré tlmí vaše kroky a časom sa prispôsobí tvaru vášho chodidla;
  • zvršok je z kože v kombinácii s elastickým textilom (neoprénom), táto organická kombinácia zabráni akémukoľvek nepohodliu vďaka plastickej a pružnej štruktúre materiálu.
Úplne všetky modely sú vybavené stielkou. Rozsah veľkostí začína od veľkosti 36 a siaha až po veľkosť 41.

Videorecenzie našich zákazníkov

Výhody: Velikost,skladnost,jednoducha moznost presunu
Nedostatky: --
Komentujte: Puzzle jsme koupili pro triletou dcerku k léčbě plochých nohou. Dodání proběhlo velmi rychle,v pátek objednáno-v pondělí doručeno. Po podlozkach se dcerce libi chodit,poskakovat,lze dily spojit,ale rozlozit take jednotlive po pokoji. Zatim zaujalo velmi,snad nam to vydrzi a hlavne take prinese vysledky ve zlepseni stavu.
Renata GAMBOVA (Dátum recenzie: 24.01.2023)
Komentujte: Tuto podložku máme v Rodinném centru, kam chodí maminky s dětmi do 4 let. Děti (vlastně i maminky) jsou z ní nadšené. Ti, kteří neumí chodit, po ní lezou, starší po ní chodí, kluci zkoušejí, jestli jejich auta přejedou přes ,,kameny” nebo ,,šišky” a holčičky to používají i jako chodníček u domečku. Prostě si každý najde své využití. Podložku nejvíce používáme na cvičení s dětmi nebo jako část ,,opičí dráhy”. Dětem se moc líbí a rády po ní chodí. Je příjemná na nohy, přenosná, snadno omyvatelná a proto...
Adéla Horáková (Dátum recenzie: 14.10.2022)