Рánska zdravotná obuv

Panske ortopedicke slapky

V internetovom obchode Ortek sa nepredávajú len topánky pre deti, ktoré potrebujú predchádzať deformáciám nôh alebo ich korigovať. Sortiment obchodu zahŕňa aj ortopedickú obuv pre mužov. Ide o sandále, šable, topánky (vrátane športovej obuvi) s vysokým komfortom, ktoré vytvárajú fyziologické prostredie pre nohy. Do tejto kategórie patrí aj ortopedicke prezuvky pre dospelých - jej pohodlie možno posúdiť už pri skúšaní.

Naša obuv je vyrobená z kvalitných materiálov. Každý model bol starostlivo navrhnutý tak, aby bolo dlhé obdobie nečinnosti čo najpohodlnejšie. Aj v prípade určitých problémov s nohami alebo už existujúcich ochorení, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť pri výbere obuvi (napr. cukrovka, nadváha, ploché nohy).

Kde si môžem kúpiť ortopedickú obuv pre mužov?

V tejto kategórii si môžete kúpiť ortopedickú obuv pre mužov. Môžete si vybrať letnú aj polosezónnu obuv. Niektoré modely sú celoročné - napríklad šable alebo niektoré modely sandálov sa dajú nosiť v lete na ulici aj v zime ako prezúvky. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí pracujú v interiéri a ktorých pracovný rozvrh vyžaduje, aby boli dlho na nohách - napríklad lekári. Gélové polstrovanie poskytuje vynikajúce odpruženie - to nielen uľaví vašim nohám, ale aj zmierni záťaž na váš chrbát.

V katalógu je k dispozícii aj ortopedická obuv pre zdravotné topánky dámske, jednoducho prejdite do príslušnej sekcie.

Ako si vybrať ortopedickú obuv v Orteku?

Hlavným kritériom výberu je pohodlie. Ortopedická obuv pre mužov by mala byť predovšetkým pohodlná. Rozhodujúcim faktorom by nemala byť cena alebo farba. Venujte pozornosť penovým vložkám v konštrukcii, ktoré sa nachádzajú na potenciálne problematických miestach a zvyšujú stupeň pohodlia.

Videorecenzie našich zákazníkov

Výhody: Velikost,skladnost,jednoducha moznost presunu
Nedostatky: --
Komentujte: Puzzle jsme koupili pro triletou dcerku k léčbě plochých nohou. Dodání proběhlo velmi rychle,v pátek objednáno-v pondělí doručeno. Po podlozkach se dcerce libi chodit,poskakovat,lze dily spojit,ale rozlozit take jednotlive po pokoji. Zatim zaujalo velmi,snad nam to vydrzi a hlavne take prinese vysledky ve zlepseni stavu.
Renata GAMBOVA (Dátum recenzie: 24.01.2023)
Komentujte: Tuto podložku máme v Rodinném centru, kam chodí maminky s dětmi do 4 let. Děti (vlastně i maminky) jsou z ní nadšené. Ti, kteří neumí chodit, po ní lezou, starší po ní chodí, kluci zkoušejí, jestli jejich auta přejedou přes ,,kameny” nebo ,,šišky” a holčičky to používají i jako chodníček u domečku. Prostě si každý najde své využití. Podložku nejvíce používáme na cvičení s dětmi nebo jako část ,,opičí dráhy”. Dětem se moc líbí a rády po ní chodí. Je příjemná na nohy, přenosná, snadno omyvatelná a proto...
Adéla Horáková (Dátum recenzie: 14.10.2022)