Zdravotné topánky dámske

Ortopedická obuv dámska

Internetový obchod Ortek ponúka celý rad modelov pre rôzne ročné obdobia. Buďte si istí: naša ortopedická obuv pre ženy je účinná, pohodlná a kvalitná.

Určite ste si všimli: v posledných rokoch čoraz viac žien upúšťa od vysokých podpätkov a plochých topánok v prospech pohodlných modelov. Také, v ktorých sa nohy neunavia a v ktorých môžete chodiť, ako dlho chcete. A to až vtedy, keď sa vám nohy rozpália a rozhoria. Vtedy si chcete len vyzuť topánky, natiahnuť nohy alebo ešte lepšie ponoriť ich do mora (ak je) a s blaženým úsmevom čakať, kým bolesť a brnenie nôh ustúpia...

Neponúkame nestabilné podpätky, máme tu veľmi pohodlnú ortopedickú obuv pre dievčatá a ženy na bežné nosenie.

Ako si vybrať dámsku ortopedickú obuv v Orteku?

Nie je to zlé, ak sa chystáte kúpiť ortopedickú obuv pre ženy s montážou. Prejdite sa v potenciálnych nových topánkach, poskakujte a dokonca si zabehnite, aby ste zistili, či vám vyhovujú, alebo si potrebujete vyskúšať ešte niekoľko modelov.

Ale ak si chcete objednať online, tiež skvelé! Naši kvalifikovaní a skúsení poradcovia vám pomôžu vybrať model prispôsobený vašim potrebám a požiadavkám.

Najdôležitejšia vec, na ktorú treba dbať, je KOMFORT. Nové topánky by nemali mať mierny podpätok alebo ponožku, nemali by vás tlačiť až do bolesti, nemali by vám pripadať ako záťaž na nohách. Áno, existuje určité adaptačné obdobie na obuv, napríklad supinácia (ak existuje) môže trochu prekážať, ale adaptačné obdobie by nemalo trvať dlhšie ako jeden alebo dva dni.

Ďalším dôležitým faktorom je výber správnej veľkosti. Nemali by sa vyskytovať žiadne odchýlky v žiadnom smere.

Pri kúpe sa neriaďte cenou. Vysokokvalitné materiály nie sú lacné, takže produkcia dámskej ortopedickej obuvi nemôže byť príliš rozpočtovo výhodná.

Keď hovoríme, že máme ponuky pre všetky ročné obdobia, myslíme tým, že máme aj zdravotné topánky dámske - na horúce leto, ako aj polosezónnu panske ortopedicke slapky.

Videorecenzie našich zákazníkov

Výhody: Velikost,skladnost,jednoducha moznost presunu
Nedostatky: --
Komentujte: Puzzle jsme koupili pro triletou dcerku k léčbě plochých nohou. Dodání proběhlo velmi rychle,v pátek objednáno-v pondělí doručeno. Po podlozkach se dcerce libi chodit,poskakovat,lze dily spojit,ale rozlozit take jednotlive po pokoji. Zatim zaujalo velmi,snad nam to vydrzi a hlavne take prinese vysledky ve zlepseni stavu.
Renata GAMBOVA (Dátum recenzie: 24.01.2023)
Komentujte: Tuto podložku máme v Rodinném centru, kam chodí maminky s dětmi do 4 let. Děti (vlastně i maminky) jsou z ní nadšené. Ti, kteří neumí chodit, po ní lezou, starší po ní chodí, kluci zkoušejí, jestli jejich auta přejedou přes ,,kameny” nebo ,,šišky” a holčičky to používají i jako chodníček u domečku. Prostě si každý najde své využití. Podložku nejvíce používáme na cvičení s dětmi nebo jako část ,,opičí dráhy”. Dětem se moc líbí a rády po ní chodí. Je příjemná na nohy, přenosná, snadno omyvatelná a proto...
Adéla Horáková (Dátum recenzie: 14.10.2022)